Danes je v Velenju potekalo medšolsko prvenstvo v MALEM BRIDŽU. Udeležilo se ga je kar 41 parov iz sedmih velenjskih in šoštanjskih osnovnih šol.
Velika zahvala gre Nuši Gošnik, ki je lani projekt poskusno vpeljala na eni izmed šol, letos pa vse šolsko leto vodila in koordinirala projekt na sedmih osnovnih šolah.
Hvala prostovoljkam in prostovoljcem Šaleškega bridž kluba, ki so pomagali pri organizaciji ter mentoricam in ravnateljem na šolah, še posebej šoli Mihe Pintarja - Toleda, ki nam je izkazala gostoljubje.
Takole so dogodek zabeležili na VTV.