Bridge zveza Slovenije Turnirji Prijava v sistem / Log in
Uradno

Omejitve zbiranja oseb - obvestilo OKS (22.okt.2020)

ČLANICE OKS - ZŠZ

Spoštovani, ker se na nas obrača več športnih društev in zvez z vprašanjem, če lahko organizirajo skupščine ali izvršne odbore društev vam sporočamo, da od 19. 10. 2020 velja Odlok o začasni delni omejitvi gibanja ljudi in omejitvi oziroma prepovedi zbiranja ljudi zaradi preprečevanja okužb s SARS-CoV-2, ki na območju celotne Slovenije PREPOVEDUJE zbiranje več kot 6 ljudi. Zbiranje do šest ljudi je dovoljeno samo, če je mogoče zagotoviti minimalno varnostno razdaljo v skladu s sprejetimi navodili oziroma priporočili NIJZ.

Prav tako je PREPOVEDANO prehajanje med statističnimi regijami.

V kolikor ni izvedljivo, da organe društev ali zvez lahko izvedete pod zgornjimi pogoji vas pozivamo, da le te skličete virtualno ali pa sklice skupščin odložite na kasnejši čas.

Ostanite zdravi!

Športni pozdrav,